Co o mně říkají klienti?

Za svou prací si stojím. A stojí za ní i celá řada nadšených klientů.

Reference vybraných klientů

Panu Švarcovi moc děkuji za všechno, co pro mě udělal. Moc si jej vážím a jsem ráda, že jsou lidé jako on. Pomohl mi v nelehké rodinné situaci.

Alena Janouškováprodávající zemědělské usedlosti Chvalnov
 
 
 
 

Chceme panu Švarcovi už podruhé poděkovat za perfektní služby. Nejprve s koupí, nyní s prodejem již druhé nemovitosti. Stal se naším osobním realitním makléřem, takovým „makléřem – přítelem“. Měli jsme opravdu štěstí, že jsme na něj natrefili. Přejeme mu další spokojené klienty, kteří se na něj s důvěrou opakovaně obrátí – takové, jakými jsme právě my.

Richard Švehla Slavkov u Brna kupující a prodávající pozemku v Mělníku
 
 

Pan Švarc je opravdu profesionál s lidským přístupem. Prodal mi byt ve Slavkově. Vyřešil společně se svým advokátem velmi komplikované skutečnosti na katastru nemovitostí. Pomohl mladé rodině, která můj byt koupila s výběrem té nejlepší hypotéky. Vím, že ušetřili několik desítek tisíc korun. Když budu v budoucnu potřebovat prodat nemovitost, tak se bez obav na pana Milana obrátím. Stali se z nás velmi dobří přátelé. Pomohl a vydělal peníze i mému otci při prodeji jeho nemovitostí.

Moje jméno je Erik Švehla, kdyby někdo nevěřil tomu co jsem napsal, tak požádejte pana Švarce o můj telefon, rád to všem zopakuji.

Dobrý den pane inženýre, 

Doporučení k prodeji bytu 2+KK v Tišnově.

 

 

Pan inženýr mě oslovil svým přístupem již jako k potencionálnímu zájemci o nemovitost. Ikdyž se nemovitost zarezervovala ještě před mou návštěvou, přesto splnil svůj slib a dal mi zpětnou vazbu, což není v této době bohužel vůbec obvyklé. Velmi oceňuji rychlý přístup pana inženýra, skvělou přípravu prodeje, profesionálního fotografa, luxusní inzerci, výběr zájemců o nabízenou nemovitost a celkový servis. Vše probíhalo v kooperaci s právníkem a ikdyž kupující kladli nadstandartní podmínky, vše proběhlo hladce. Byt byl prodán a předán téměř do měsíce s vyšší cenou a ziskem, než jsme se původně domlouvali. Mohu pana inženýra jen doporučit. 

 

Ing. Silvie Popková

 

+420 777 152 002

Výstavní 30, Brno