Výběr realizovaných zakázek

Mám za sebou prodej několika desítek nemovitostí. Například.... Rychle a výhodně prodám i tu vaši!

VYBRANÉ REALIZOVANÉ PRODEJE

PRODÁNO - Byt 3+1, 112 m2, Slavkov u Brna

Prodáno za 2 měsíce

PRODÁNO - Celoročně obyvatelná chata Brno - venkov

PRODÁNO - Stavební pozemek, Popůvky

Prodáno za 2 měsíce

PRODÁNO - Rodinný dům před dokončením Jižní Morava

Nadstandardně vybavený RD

PRODÁNO - Byt 2+kk, Brno město

Byt se zahrádkou-prodáno za 3 měsíce

PRODÁNO - Vila po celkové rekonstrukci, Znojmo

PRODEJ - sportovní areál

PRODÁNO - Extravagantní dům s terasou a zahradou kousek od státní hranice z Rakouskem

6+2, se zahrádkou, garáž

PRODÁNO - Zemědělská usedlost Lísky, okr.Kroměříž

PRODÁNO - RD s vinohradem u Mušovských jezer

PRODÁNO - Byt po rekonstrukci v Tišnově

Prodáno za 1 týden

PRODÁNO - Byt v Brně na Vinohradech

prodáno za 3 dny po zveřejnění inzerce

PRODÁNO - stavební pozemek 1337 m2 v Moutnicích

PRODÁNO - stavební pozemek 1517 m2 v Moutnicích

PRODÁNO - RD v Kyjovicích v okrese Opava, prodáno za 3 měsíce od začátku inzerce

Ukázka videoprezentace nemovitosti, chcete také takovou?

Co o spolupráci se mnou říkají klienti?

Ve svém profesním i soukromém životě jsem měl a mám možnost setkávat se s obchodními partnery z pozice klienta i dodavatele. Obchod s panem Švarcem byla má první zkušenost s realitním trhem. Znám pověst realitních makléřů v ČR, a tak jsem byl nadmíru opatrný. Musím ale uznat, že pan Švarc má dobře zvládnutý marketing – je vidět na webu i v reálném světě. Materiály, které mi při první schůzce předal, byly průhledné, jednoduché a slibovaly rozumný přístup a určité záruky. Celá spolupráce mě příjemně překvapila, chci také poděkovat za lidský přístup. Pan makléř se chová přesně tak, jak proklamuje, což je v dnešní době skutečně ojedinělé. Zasel ve mně důvěru v realitní trh a věřím, že pokud bude více takových makléřů, změní se i celkový pohled veřejnosti na tento typ podnikání. Abych nebyl jen pozitivní, přidám i drobnou výtku či poznámku. U notáře by bylo vhodné se asi předem objednat, pak by snad nedocházelo ke zbytečnému čekání a arogantnímu chování z jejich strany. Celkově jsem tedy spokojeným zákazníkem – mám pocit, že jsem udělal dobrou koupi a poznal poctivého obchodníka. Pokud se na mě někdo obrátí s pomocí v oblasti realit, rád pana Švarce doporučím.

Ladislav Lamnýkupující pozemku v Popůvkách v okrese Brno venkov

Doporučení k prodeji bytu 2+KK v Tišnově.

Pan inženýr mě oslovil svým přístupem již jako k potencionálnímu zájemci o nemovitost. Ikdyž se nemovitost zarezervovala ještě před mou návštěvou, přesto splnil svůj slib a dal mi zpětnou vazbu, což není v této době bohužel vůbec obvyklé. Velmi oceňuji rychlý přístup pana inženýra, skvělou přípravu prodeje, profesionálního fotografa, luxusní inzerci, výběr zájemců o nabízenou nemovitost a celkový servis. Vše probíhalo v kooperaci s právníkem a ikdyž kupující kladli nadstandartní podmínky, vše proběhlo hladce. Byt byl prodán a předán téměř do měsíce s vyšší cenou a ziskem, než jsme se původně domlouvali. Mohu pana inženýra jen doporučit.

Ing. Silvie Popková

Panu Švarcovi moc děkuji za všechno, co pro mě udělal. Moc si jej vážím a jsem ráda, že jsou lidé jako on. Pomohl mi v nelehké rodinné situaci.

Alena Janouškováprodávající zemědělské usedlosti Chvalnov

Chceme panu Švarcovi už podruhé poděkovat za perfektní služby. Nejprve s koupí, nyní s prodejem již druhé nemovitosti. Stal se naším osobním realitním makléřem, takovým „makléřem – přítelem“. Měli jsme opravdu štěstí, že jsme na něj natrefili. Přejeme mu další spokojené klienty, kteří se na něj s důvěrou opakovaně obrátí – takové, jakými jsme právě my.

Richard Švehla Slavkov u Brnakupující a prodávající pozemku v Mělníku

Pan Švarc je opravdu profesionál s lidským přístupem. Prodal mi byt ve Slavkově. Vyřešil společně se svým advokátem velmi komplikované skutečnosti na katastru nemovitostí. Pomohl mladé rodině, která můj byt koupila s výběrem té nejlepší hypotéky. Vím, že ušetřili několik desítek tisíc korun. Když budu v budoucnu potřebovat prodat nemovitost, tak se bez obav na pana Milana obrátím. Stali se z nás velmi dobří přátelé. Pomohl a vydělal peníze i mému otci při prodeji jeho nemovitostí.

Moje jméno je Erik Švehla, kdyby někdo nevěřil tomu co jsem napsal, tak požádejte pana Švarce o můj telefon, rád to všem zopakuji.

 

ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Stanovení správné prodejní ceny nemovitosti je zásadním krokem k úspěšnému prodeji. Máte zájem o detailní odhad bez závazků a jakýchkoli poplatků? Napište mi!

+420 777 152 002

Bednaříkova 1A, Brno