MILAN  ŠVARC

Jsem zvyklý nemovitosti prodávat – ne jen nabízet. Za zády mi stojí know- společnosti  IP SOLUTION REAL. S klienty jednám narovinu – a vždy v jejich prospěch. Má práce mě prostě baví!

Vždy se snažím o osobní přístup ke klientovi. Snažím se pochopit jeho potřeby, tak jako bych řešil svoje.

Můj domov

Žiji se svou rodinou na Jižní Moravě, v kraji André, v oblasti vynikajícího vína, v obci Kurdějov.

Najdu nového kupce pro váš domov

Jsem realitní makléř a dokážu prodat vaši nemovitost rychle za co nejvyšší cenu. Stanovím prodejní cenu, připravím nemovitost na prodej, vypracuji podrobný marketingový plán a ten následně budu realizovat.

Mým úkolem je najít takového zájemce, který se do vašeho domova zamiluje, naprosto mu propadne. Desítky prodaných nemovitostí a spokojených klientů mě utvrzují v tom, že toho pravého kupce najít umím.

Sliby pro mě nejsou prázdné fráze

Profese realitního makléře je mým životním stylem, rovné jednání s klienty mou prioritou. Své práci podřizuji vše – a za zájmy svých zákazníků neváhám bojovat.

Dobře vím, že prodej nemovitosti je závažný životní krok. K profesionálnímu jednání se zavazuji ústně i písemně. Můj cíl? Naplnit peněženky klientů, uspokojit jejich potřeby a učinit je šťastnými.

0 let
praxe
0%
úspěšnost prodeje
0+
prodaných nemovitostí
0+
spokojených klientů

Někteří moji klienti, ať prodávající nebo kupující jsou dodnes mými přáteli.

Povolání makléře = životní styl i poslání

Na začátku každého příběhu je zlom. Ten můj přinesla potřeba rychlého a výhodného prodeje nemovitosti. Psal se rok 2011 a já nutně potřeboval prodat svůj dům.

O realitním trhu jsem nevěděl téměř nic, na povídačky o nekalých makléřích jsem nevěřil. Jednal jsem se solidně působícím odborníkem – a spálil se. Jednání ve vlastní prospěch, zamlčování důležitých informací, odklady a výmluvy; nic z toho mu nebylo cizí. A ani makléřům, na které jsem se v dobré víře obrátil později.

Začal jsem se tedy zajímat o práci realitního makléře. Svůj dům jsem začal prodávat po vstupu do realitní kanceláře sám. Nebylo to jednoduché, ale které začátky jsou jednoduché?

Řemeslu realitního makléře jsem se oddal. Po nocích jsem studoval právní předpisy a náležitosti, vyptával se zkušenějších kolegů, vyjednával se zákazníky. Pak jsem prodal svou první nemovitost; prvnímu člověku jsem pomohl najít jeho vysněný domov. Práce realitního makléře mě pohltila. Stala se mým životním stylem.

Věděl jsem, že povolání realitního makléře se dá dělat jinak. Lépe. Poctivě.

„Odveď špičkovou práci – a o svou odměnu se nemusíš bát.“

Moje odměna - ta je trnem v oku mnoha lidí, kteří neznají pozadí mé práce. Musím provést cca 29 pracovně právních úkonů (někdy i více), než je daná nemovitost přepsána na nového vlastníka.

„Ty si platíš realiťáka? To jsi musel vykrást banku!“ S tímhle názorem se zvlášť u laiků setkávám často, realita je ale jinde. Kde?

Vím ze své praxe, že spojení s mojí osobou při prodeji nemovitosti se vždy mému klietovi finančně vyplatilo.

Toto své tvrzení samozřejmě mohu doložit!!

 

Obecně ale platí, že přesnou výši odměny zpravidla není možné stanovit bez konkrétního zadání. Chcete vědět, kolik za mé služby zaplatíte? Zeptejte se:

 

Od úspěšné praxe byl jen krůček ke spojení s renomovanou realitní společností IPSOLUTION REAL. Pevně věřím tomu, že díky ní svou práci odvádím ještě lépe.

Dobrý pocit z povedeného prodeje mě dodnes neopustil. Pomáhat lidem k vysněnému domovu je mým posláním – profesním i životním.

Zkušenosti a výsledky

 

Cvičení dělá mistra – a já jsem mistrem v prodeji domů, bytů i pozemků.

Prodám 100 % svěřených nemovitostí. Většinou za nejvyšší možnou cenu. Jsem zvyklý nemovitosti prodávat, ne jen nabízet.

K ruce mám tým profesionálů na přípravu nemovitosti na prodej, propagace nemovitosti i zázemí společnosti IPSOLUTIO REAL. I proto se mnou klienti spolupracují opakovaně – někteří z nich s mou pomocí například nakoupili několik bytů, které jsem jim posléze pronajmul a vydělali mnoho desítek tisíc korun.

Dobře vím, jak profese realitního makléře nemá vypadat. A dělám vše pro to, abych žádný z mých zákazníků nepocítil ani náznak rozčarování, kterému jsem byl kdysi vystaven já.

V mém portfoliu je vždy maximálně pět nemovitostí. Je to z toho důvodu, že můj přístup ke klientovi musí být opravdu osobní, denně si telefonujeme, posílám klientům podrobné reporty, jsme prostě stále v kontaktu. Teprve po prodeji nemovitosti nabírám další. V tom vidím 92% úspěšnost svého prodeje. Jednoduše řečeno                                                         INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP!!!

 

Má profesní čest je mi vším. A s prodejem nemovitosti rád pomůžu i vám.

Co o spolupráci se mnou říkají klienti?

 

IP SOLUTION REAL s.r.o.

 

 

 

Webové prezentace

www.ipsolution.cz
www.ipsolution.cz

Související firmy

IP SOLUTION FOR YOUR LIVING s.r.o. - Bednaříkova 2893/1a, Líšeň, Brno  (Souvisí s)
IP SOLUTION DEVELOPMENT s.r.o. - Bednaříkova 2893/1a, Líšeň, Brno  (Souvisí s)

Činnosti firmy

Veškeré know-how využívám pro práci a ve prospěch klientů.