Nabídka vybraných nemovitostí

Hledáte domov pro svou rodinu nebo investiční byt pro její zajištění? U mě si vždy vyberete!

Mezonetový byt s terasou, Slavkov u Brna

93 m2 byt / 3+kk / terasa 42 m2
Tento mezonetový byt je již pronajmut. Doba inzerce byla 21 dní.

Stavební pozemky Přibice, okr. Brno - venkov

2 130 m2, sítě 50 m od hranice
2.444,- Kč/ m2 REZERVOVÁNO

Byt na Vinohradech, Brno

3+1, 71,25 m2, s balkonem
3.320.000,- -PRODÁNO

Co o spolupráci se mnou říkají klienti?

Ve svém profesním i soukromém životě jsem měl a mám možnost setkávat se s obchodními partnery z pozice klienta i dodavatele. Obchod s panem Švarcem byla má první zkušenost s realitním trhem. Znám pověst realitních makléřů v ČR, a tak jsem byl nadmíru opatrný. Musím ale uznat, že pan Švarc má dobře zvládnutý marketing – je vidět na webu i v reálném světě. Materiály, které mi při první schůzce předal, byly průhledné, jednoduché a slibovaly rozumný přístup a určité záruky. Celá spolupráce mě příjemně překvapila, chci také poděkovat za lidský přístup. Pan makléř se chová přesně tak, jak proklamuje, což je v dnešní době skutečně ojedinělé. Zasel ve mně důvěru v realitní trh a věřím, že pokud bude více takových makléřů, změní se i celkový pohled veřejnosti na tento typ podnikání. Abych nebyl jen pozitivní, přidám i drobnou výtku či poznámku. U notáře by bylo vhodné se asi předem objednat, pak by snad nedocházelo ke zbytečnému čekání a arogantnímu chování z jejich strany. Celkově jsem tedy spokojeným zákazníkem – mám pocit, že jsem udělal dobrou koupi a poznal poctivého obchodníka. Pokud se na mě někdo obrátí s pomocí v oblasti realit, rád pana Švarce doporučím.

Ladislav Lamný kupující pozemku v Popůvkách v okrese Brno venkov

Panu Švarcovi moc děkuji za všechno, co pro mě udělal. Moc si jej vážím a jsem ráda, že jsou lidé jako on. Pomohl mi v nelehké rodinné situaci.

Alena Janouškováprodávající zemědělské usedlosti Chvalnov

Chceme panu Švarcovi už podruhé poděkovat za perfektní služby. Nejprve s koupí, nyní s prodejem již druhé nemovitosti. Stal se naším osobním realitním makléřem, takovým „makléřem – přítelem“. Měli jsme opravdu štěstí, že jsme na něj natrefili. Přejeme mu další spokojené klienty, kteří se na něj s důvěrou opakovaně obrátí – takové, jakými jsme právě my.

Richard Švehla Slavkov u Brna kupující a prodávající pozemku v Mělníku

Pan Švarc je opravdu profesionál s lidským přístupem. Prodal mi byt ve Slavkově. Vyřešil společně se svým advokátem velmi komplikované skutečnosti na katastru nemovitostí. Pomohl mladé rodině, která můj byt koupila s výběrem té nejlepší hypotéky. Vím, že ušetřili několik desítek tisíc korun. Když budu v budoucnu potřebovat prodat nemovitost, tak se bez obav na pana Milana obrátím. Stali se z nás velmi dobří přátelé. Pomohl a vydělal peníze i mému otci při prodeji jeho nemovitostí.

Moje jméno je Erik Švehla, kdyby někdo nevěřil tomu co jsem napsal, tak požádejte pana Švarce o můj telefon, rád to všem zopakuji.

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE PRODEJE ČI PRONÁJMU

Chcete znát hodnotu své nemovitosti? Nebo ideální cenu pronájmu? Potřebujete najít kupce, nájemníky? Napište mi – vše spolu nezávazně probereme!

+420 777 152 002

Bednaříkova 1A, Brno